نقره پاک

نقره پاک محلول تمیز کننده و درخشان کننده فوری زیورآلات نقره طلا جواهر می‌باشد. این محصول معجزه آسا، در کمتر از ۳۰ ثانیه زیورآلات را تمیز و درخشان می کند. همچنین در پاکی و جلا دادن اشیا، مس، برنج و برنز نیز کارآیی موثری دارد.

شامپو فوق التراسونیک

قابل استفاده در کلیه حمام های التراسونیک. جهت زدودن سیاهی، کربن دوده گریس روغن و…. در منافذ سوزن های انژکتورمورد استفاده قرار میگیرد مضافا در جهت از بین بردن سیاهی بر روی سطوح چرب و تمیزی قطعات قبل از انجام آبکاری هم کارائی موثری دارد.

تنه‌کار مایع

محصولی است کاملا حرفه ای که به لحاظ کاربرد و نیز استفاده آسان آن باعث گردیده بطور وسیع مورد پسند استادکاران و کارآموزان صنایع طلاسازی قرار گیرد. تنه‌کار مایع محک در جوشکاری‌های ظریف و حساس جهت اتصال سالم و کامل کاربرد چشمگیری دارد.

ذوغاب

ذوغاب سفید بدون آهن و عیار شده محک. این محلول با خلوص بالا جهت پرداخت‌کاری و زدودن سیاهی های بجا مانده بعد از فرآیند عمل ریخته‌گری و جوشکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مایع مگنت و سنت پلاست

این محصول جهت براق نمودن قطعات طلا و جواهر و نیزخود ساچمه و مگنت ها در دستگاه‌های پولیش ساچمه و مگنت به کار می رود. از این مایع جهت براق نمودن فوری قطعات سنت پلاست گردیده طلا، جواهر‌ و نقره مورداستفاده قرارمیگیرد

فلکس نقره (پودر جوشکاری)

پودر جوشکاری محک جهت اتصال سالم و قوی به مفتول لحیم اجازه می‌دهد روان و به آسانی در درز اتصال دوانیده شود. این ویژگی مصرف لحیم را به حداقل می‌رساند. پودر جوشکاری محک با بهره از جدیدترین و …